Három pontra van a feljutástól a Tisza-parti csapat

2 órája

Szeged-Csanád GA: nehéz sorozat következik

A labdarúgó NB II.-ben hat mérkőzés óta veretlen a Tisza-parti alakulat. A Szeged-Csanád GA azonban mégsem tud közelebb férkőzni a tabella első két helyéhez, hiszen a döntetlenekkel nem lehet haladni.

Mindkét csapat megőrizte a remek sorozatát. A BVSC veretlen maradt ebben a bajnokságban még, míg a Szeged-Csanád GA hat mérkőzés óta nem kapott ki – egyetlen vereségként egyelőre a tatabányai 2–3 szerepel a statisztikában.

Szeged-Csanád GA
Az első félidőben Mohos Barnabás (jobbról) sem tudott betalálni a Szeged-Csanád GA együtteséből. Fotó: Gémes Sándor

A meccs kapcsán nagyon beszédes volt a fővárosi találkozóról készült összefoglaló, hiszen mindössze egyetlen percbe bele lehetett sűríteni a legfontosabb jeleneteket.  Az összecsapás után érthetően Michael Boris vezetőedző sem volt igazán boldog.

Ilyen meccsre számítottunk, tudtuk, hogy sok hosszú labdával operál majd az ellenfelünk. Nem lőttünk kapura, így pedig nehéz gólt szerezni. Ezúttal a pontrúgásaink sem bizonyultak túlságosan veszélyesnek. Lacza Alex révén volt egy lehetőségünk, Molnár-Farkas Tamás pedig egyszer bravúrral védett – mondta Michael Boris.

Szeged-Csanád GA: három pont

A szegedi alakulat így három pontra van a feljutást jelentő második helytől, és bizony kemény sorozatba kezd majd bele. Vasárnap 17 órától éppen a második Gyirmót érkezik a Szent Gellért Fórumba, aztán megy a csapat Kozármislenybe, jön a Békéscsaba, utána lesz két utazás Kazincbarcikára és a Honvédhoz november 3.-ával bezárólag.