Továbbjutott 100 méter pillangón Ugrai Panna

A Hód Úszó SE Eb-aranyérmes úszója nehezen aludt el a szerdán történtek után.

Ugrai Panna újabb döntőért versenyez ma este.

Fotó: Derencsényi István

Folytatódott az úszók Európa-bajnoksága Belgrádban: a szerdán a váltóval szerzett aranyérmet követően csütörtökön női 100 méter pillangón versenyzett Ugrai Panna.

Komoróczy Lora visszalépett, így csak Ugrai Panna képviselte a magyar színeket ebben a számban: a 19 éves versenyző 59.48 másodperccel, összesítésben a tizedik idővel továbbjutott.

A tegnapi nap elég későn ért véget, nagyon nehezen aludtam el, dolgozott bennem az adrenalin, így elég fáradt voltam. Bízom benne, hogy délutánra kipihenem magam és bejutok a döntőbe – nyilatkozott a vegyes zónában Ugrai, aki szerdán a 4x100 méteres gyorsváltó tagjaként országos csúccsal nyert aranyérmet.

A szám elődöntőit ma 18.51-től rendezik, a Hód Úszó SE sportolója az első futamban versenyzik majd, az eseményt a Duna World élőben közvetíti.