Helyi életstílus

2024.06.30. 05:48

Algyői sportoló szerzett vb-bronzérmet

Delmagyar.hu

Budapesten rendezték meg a 29. Magyar Kick-Box Világkupát, ahová 381 egyesület több mint 2200 versenyzője nevezett. Az Algyői Sportkör ITF Taekwon-do szakosztály versenyzője, Kiss Levente is rajthoz állt a megmérettetésen a szegedi Combat „D” SC színeiben. A light-contact szabályrendszer, junior 57 kg-os kategóriájában, 2 győztes mérkőzés után, a döntőbe jutásért vívott csatában maradt alul, így bronzérmet sikerült a világeseményről elhoznia. Kick-light szabályrendszerben a legjobb 8 között végzett. Az idei világkupa kiváló felkészülési állomás és erőfelmérő volt a közelgő budapesti, Kick-Box Utánpótlás Világbajnokságra. Felkészítői Zsarkó Dániel Péter és Stricz Richárd voltak.